Сайти наших партнерів
Сельхозтехника

Про нас

ТОВ “Ольга” розпочало свою діяльність з 2009 року, на землях Стадницької, Гавришівської сільських угідь. Нині маємо у використанні близько 2 тис. гектар землі. На них вирощуємо пшеницю, ріпак, кукурудзу, сою, сорго та інші культури. Надаємо послуги по обробці землі, збору врожаю та посіву.

Підприємство забезпечене сучасними засобами для обробітку грунту, посіву, вирощування та збору врожаю, ми використовцємо сільськогосподарську техніку провідних вітчизняних за закордонних виробників.

Керівництвом господарства був прийнятий шлях розвитку підприємства, стратегії якого передбачають вирощування культур за інтенсивними і іноваційними технологіями.

Вперше для цього  було зроблено аналізи усіх грунтів. По результатах досліджень на протязі 4 років господарство проводило багато заходів по розкисленнях грунтів, доведення PH до нейтрального 6.6.

Другий головний захід – ми вивчили наявні найкращі гібриди, сорта різних культур та їх потенціал, Під дані сорти та гібриди розробили систему удобрення за допомогою якої ми змогли отримати максимально економічний ефект від культур.

Третій шлях, ми зайнялися вивчення та купівлею техніки для наших потреб, яка могла бути максимально якісно виконати свою роботу, економічність, надійність.

В системі захисту рослин, господарство використовує лише оригінальні препарати відомих світових виробників.

Підприємство, постійно займається підвищення кваліфікації свої працівників. Працівники постійно відвідують міжнародні виставки, семінари світових компаній.

В листопаді 2012 року, працівники підприємства перейняли досвід у фермерів США (Південна Дакота).  Метою поїздки було вивчення технології вирощування кукурудзи та сої. Завдяки цієї поїздки ми досягли великої врожайності кукурудзи і сої.

За допомогою цих заходів ми досягли таких показників:

Озима пшениця 93 ц/га

Кукурудза 152 ц/га

Соя 48  ц/га

Ріпак 46  ц/га

Сорго 85  ц/га

Горох  45  ц/га

Керівник підприємства Ковальчук Андрій Іванович.